Головне меню

Цей сайт тут, щоб допомогти вам!

За підтримки понад 150 волонтерів з усього Норфолка ми об’єднуємо наші навички та місцеві знання, щоб допомогти вам оселитися та процвітати в нашій країні.

Це може полягати в тому, щоб допомогти вам з будь-якими повсякденними життєвими потребами, ви отримаєте наші приватні номери, і ми зможемо зв’язати вас з різними доброзичливими волонтерами, які спеціалізуються в різних сферах, наприклад, переклади через нашу команду перекладачів, щоб допомогти вам зрозуміти, як вартість грошей, які живуть у Сполученому Королівстві і не платять занадто багато за товари та послуги.

Ми можемо допомогти вам з меблями, їжею, освітою, психічним здоров’ям, загальним станом здоров’я та підтримкою жертв зґвалтування.

У нас є багато партнерів зі спеціальними знаннями, наприклад, із юридичних питань, які можуть допомогти вам із оформленням візи для вас чи вашої родини.

На цьому сайті також перераховано житло, де ви можете шукати оголошення, розміщені місцевими жителями, які пропонують хостинг або будинки.

Ми проводимо регулярні семінари в Норфолку, Полонія, перераховані на нашій сторінці подій, де ви можете зустріти інших громадян України, які опинилися в подібній ситуації, як ви, європейці, які переїхали до об’єднаної родини в минулому та пережили переїзд та життя у Великобританії з власного досвіду та британські люди, які піклуються і хочуть вам допомогти. Якщо нічого іншого, це хороший шанс отримати безкоштовну каву.

Цей сайт постійно розвивається, ми прагнемо розвивати його краще. Ми дуже вдячні за пропозиції, якщо ви не можете знайти те, що вам потрібно, або щось не так чи не працює, повідомте нам!

незабаром:
Соціальна сфера – Social,
Психологічна допомога і підтримка – Mental heath and support Підтримка жертв зґвалтування – Rape Victims Support
Місцеві органи влади – Local government