Поліція – Police

Поліція – Норфолк

https://www.norfolk.police.uk

Для екстрених випадків телефонуйте за номером 999

В інших випадках телефонуйте за номером 101 для інструкцій.

Коли дзвонити на 101
Ви можете зателефонувати за номером 101, щоб повідомити про скоєні злочини, або їх запобігання.

Використання 101 для ситуацій, які не вимагають негайного реагування поліції, допомагає зберегти доступ до 999 у разі надзвичайної ситуації.

Якщо ви потрапили в екстрену ситуацію, завжди телефонуйте 999.

Будь ласка, не телефонуйте 999 в таких випадках:

Надмірний шум.
Як правило, проблеми з шумом вирішуються місцевими органами влади, перегляньте цю сторінку, щоб дізнатися, хто зможе допомогти. Якщо ви хочете повідомити про шум у місцеву раду, ви можете зробити це тут.

Загубилась собака
Ви повинні повідомляти про загублену собаку, галасливих собак і бездомних собак до місцевої ради.

Покинутий транспортний засіб
Про покинуті транспортні засоби необхідно повідомити місцеву раду. Якщо ви вважаєте, що автомобіль викрадений або перешкоджає шосе, зателефонуйте за номером 101.

Незаконне викидання сміття в заборонених місцях

Про незаконне скидання відходів необхідно повідомити місцеву раду. Якщо ви присутні під час таких дій, зверніться до поліції.

Проблеми на дорозі (не працює світлофор, дорожні роботи, сміття на дорозі)
Повідомлення про несправні світлофори залежить від того, де ви живете та типу дороги – тут ви можете знайти відповідний орган або повідомити про перешкоди на дорозі, наприклад, сміття.

Якщо в вас виникли суперечки під час здійснення покупок
Будь ласка, прочитайте сторінку запитань до поліції, щоб дізнатися, до кого звернутися. Щоб отримати додаткову інформацію про звітність до Торгових стандартів, натисніть тут.

Шахрайство
Про шахрайство слід повідомляти Action Fraud.

Неоподатковувані транспортні засоби
Зауважте, що податкові диски більше не потрібні – податок на транспортний засіб все ще може бути актуальним, навіть якщо податковий диск не представлений. Департамент транспорту займається транспортними засобами, які не оподатковуються, і ви можете повідомити про це анонімно тут.

Загальні поради
Якщо у вас є загальні запитання щодо повноважень поліції або поліцейських обов’язків, ви можете дуже швидко знайти відповіді на національному веб-сайті «запитайте поліцію».
Norfolk Community Advice Network (NCAN) — це окружний проект, який має на меті надати доступ до безкоштовних професійних порад та інформації на такі теми:
права споживачів
питання рівності
сімейні конфлікти
дискримінація
соціальна допомога
NCAN також пропонує адвокатські та представницькі послуги для тих, хто живе і працює в Норфолку.

Загальна інформація про поліцію
Якщо у вас є загальні запитання щодо повноважень поліції або поліцейських обов’язків, ви можете дуже швидко знайти відповіді на національному веб-сайті «запитайте поліцію».