Безкоштовна юридична консультація – Free Legal information

Безкоштовна юридична консультація

Наша служба безкоштовних юридичних консультацій (FLA) надає безкоштовні, незалежні юридичні консультації адвокатів та адвокатів, які щедро приділяють свій час безкоштовно. Ми надаємо юридичні консультації із загальних (цивільно-правових), трудових та сімейних питань. Записи тривають 15 хвилин і спрямовані на надання початкової консультації, на жаль, як благодійна організація, ми не маємо фінансування для постійної допомоги.

У більших ситуаціях ми надаємо одну консультацію, у найближчих випадках повторні зустрічі можуть бути забезпечені максимумом 3. Це робиться для того, щоб ми могли допомогти якомога іншим людям, завдяки нашій послуги користуються особливим запитом. 

Додаткову інформацію про наші послуги можна знайти в наших брошурах з обслуговування клієнтів, яка знаходиться тут . 

Ми фінансуємо лише для надання консультацій людям, які живуть у Норфолку. 

Зауважте, що ми не можемо надавати консультації з питань кримінального права, за винятком випадків, коли йдеться про домашнє насильство, наприклад, будь-яке питання, що стосується поліції або Королівської прокуратури. 

Запис на прийом.
Запис на прийом здійснюється по телефону і необхідно попередньо записатися. Нам потрібно буде зібрати від вас деяку інформацію, перш ніж надавати пораду, щоб ми могли зберегти конфіденційний запис порад, які ми вам надали, і оскільки наші спонсори просять нас надати анонімні дані про те, кому ми допомагаємо. Ви можете залишатися анонімним, якщо бажаєте, але за деяких обставин це може обмежити поради, які ми можемо надати. Наше Повідомлення про конфіденційність, яке містить інформацію про те, як ми обробляємо ваші дані, можна знайти тут . 

БУДЬ ЛАСКА, ЗВ’ЯЗАЙТЕСЯ ЛИШЕ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ОДИН ІЗ НИЖЧИМ СПОСОБІВ. НАШІ ПОСЛУГИ КОРИСТУЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНО ВИСОКИМ ПОПИТАМ, І НАМ МОЖЕ ПОТРІБНИТИ ЧАС, щоб ЗВ’ЯЗАТИСЯ ДО ВАС – ЯКЩО ВИ НАДІШЛЕТЕ КІЛЬКА ЗАПИТІВ, ЦЕ СТВЕРДЖИТЬ ДЛЯ НАМ ДОДАТКОВУ РОБОТУ, І ВАШЕ ЧИКАТИ МОЖЕ БУТИ ДОВШЕ. 

Бронювання онлайн
Якщо ви хочете забронювати зустріч, найпростіший спосіб додати нам свою інформацію – це заповніть одну з форм нижче. Якщо ви зв’язуєтесь з нами таким чином, будь ласка, не телефонуйте нам, тому це додасть нашій роботі, тобто означає, що для розгляду вашого запиту нам знадобиться більше часу. Якщо ми надаємо вашу інформацію, ми надішлемо вам пошту або зателефонуємо, обговоримо організацію днів зустрічей – це може бути кілька, щоб ми були дуже зайняті. Зауважте, що заповнення форми не гарантує, що вам призначено зустріч, але це допоможе нам оцінити, чи є ваша проблема, що ми можемо порадити. Ми повідомляємо вам, якщо не можемо допомогти.Якщо ви заброньовані на зустріч, ми зателефонуємо вам протягом кількох днів до цього, щоб вибрати умови, необхідні нам для нашої системи. 

Щоб отримати консультацію для сім’ї , заповніть цю форму: FLA Family Factfinding

Щоб отримати консультацію щодо зайнятості , заповніть цю форму: FLA Employment Factfinding

Щоб отримати загальні поради , заповніть цю форму: FLA General Factfinding

Телефон
Ви можете зателефонувати нам за номером 01603 496623 , щоб обговорити запис на зустріч. Зверніть увагу, що наші телефонні лінії дуже зайняті, і ми не зможемо відповісти на ваш дзвінок, але залиште повідомлення, і ми передзвонимо вам, коли зможемо. Якщо ви залишите повідомлення, будь ласка, надайте такі деталі:

  • Ваше повне ім’я
  • Ваш номер телефону
  • Чи можна залишати повідомлення, якщо ми передзвонимо вам, а ви не відповідаєте
  • Короткий опис того, з чим ви хотіли б допомогти

WhatsApp
Ви можете надіслати нам повідомлення через WhatsApp, номер 07900 153753 . У своєму повідомленні, будь ласка, надайте нам інформацію, наведену в розділі «Телефон» вище. 

Електронна пошта
Ви можете надіслати нам електронний лист на адресу [email protected] . Ми не можемо надати консультації електронною поштою, тому, будь ласка, переконайтеся, що ви надали інформацію, наведену в розділі «Телефон» вище.